Podziękowanie za zbiórkę nakrętek

Zbiórka nakrętek jest przedsięwzięciem proekologicznym, ale także jest narzędziem do niesienia pomocy potrzebującym. Gdy przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach stanęło ogromne, czerwone serce na plastikowe nakrętki, rozpoczynające akcję charytatywną „OD SERCA DO SERCA!!!!” od razu postanowiliśmy włączyć się do akcji. Ogłosiliśmy w żłobku pierwszą zbiórkę nakrętek. aby pomóc w leczeniu i rehabilitacji małej Juleczki. Nasze maluchy w trzecim tygodniu lutego z zapałem wrzucały pierwsze nakrętki do specjalnie przygotowanych pudełek. Zebrane nakrętki zostały zawiezione pod szkołę i wsypane do wielkiego serca.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wyrażenie chęci wzięcia udziału w tej cudownej akcji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i możliwości dawania dobrego przykładu dla młodego pokolenia. Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

Zachęcamy do dalszego zbierania i przynoszenia nakrętek i pozostawiania ich w miejscu zbiórki w naszym żłobku. Kolejna zbiórka już wkrótce!!!

https://zlobek.wierzchoslawice.pl/galeria/

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiększanie czcionki
Kontrast strony