Drodzy Tatusiowie!
Z całego serca dziękujemy Wam za codzienną obecność, cierpliwość i miłość. Za to, że podnosicie nas, gdy upadniemy, za najmocniejsze przytulasy i za to, że wierzycie w nas bardziej niż my sami. Jesteście naszymi pierwszymi bohaterami i największym oparciem. Życzymy Wam dziś dużo uśmiechu, dumy ze swoich dzieci i sił do wspólnych zabaw!
Wszystkiego najlepszego! Kochamy Was!
Wasze Maluchy