WITAJ ŻŁOBKU

Wszyscy są, witamy Was,
zaczynamy, to już czas.
Jestem ja, jesteś Ty,
raz, dwa, trzy!
I nastał ten czas po wakacyjnym odpoczynku, w którym z ogromną przyjemnością 1 września przywitaliśmy naszych kochanych ŻŁOBKOWICZÓW. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy maluszki, które dopiero zapoznają się z nowym miejscem i nowymi ciociami, oraz starszaków, z którymi już dobrze się znamy. W tych adaptacyjnych dniach pomógł nam nasz przyjaciel wąż. Oprowadził maluszki po żłobku i towarzyszył w wielu zabawach. Obdarował najmłodszych drobnym upominkiem w postaci pysznego jabłuszka i pamiątkowego dyplomu.
Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z użyciem „Magicznego Dywanu” – nowego urządzenia zakupionego do naszego żłobka w ramach dotacji z programu „Maluch+”. Ta interaktywna pomoc dydaktyczna pobudzi dzieci do kreatywności, zachęci do aktywności ruchowej, a przede wszystkim nauczy poprzez zabawę. W tych pierwszych chwilach, staraliśmy się aby wszystkie buźki były uśmiechnięte i jak najmniej zostało uronionych łez. Wiemy, że początki bywają trudne, jednak na swoim koncie mamy już małe sukcesy w postaci wspólnych posiłków i pierwszych uśmiechów do cioć. Wszystko dlatego, że nasze maluszki okazały się bardzo dzielne i dzięki temu, we wspólnej zabawie, małymi kroczkami zaczęliśmy się poznawać i wspólnie tworzyć żłobkową rzeczywistość.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaufanie. Jednocześnie obiecujemy jak najlepiej zaopiekować się Waszymi pociechami. Przekazując im całą swoją miłość, wiedzę i zaangażowanie.

/red. E. Potoczek/

 

https://zlobek.wierzchoslawice.pl/galeria/

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiększanie czcionki
Kontrast strony