Dzień Otwarty Publicznego Żłobka w Bogumiłowicach

15 lutego 2020 roku był szczególnym dniem dla naszego Żłobka. Wtedy, podczas Dnia Otwartego Żłobka, po raz pierwszy mieliśmy możliwość poznać naszych Milusińskich i ich Rodziców. Na to wydarzenie serdecznie zapraszali: Wójt Gminy Wierzchosławice, Pan Andrzej Mróz i Dyrektor Żłobka, Pani Beata Kawa wraz z Kadrą.
Rodzice mieli okazję obejrzenia pomieszczeń, zabawek, urządzeń i pozostałego wyposażenia żłobka. Dla dzieci zorganizowano twórcze zabawy integracyjne, kącik plastyczny, kącik muzyczny i strefę zabawy. Była to wspaniała okazja do bezpośredniej rozmowy z Panią Dyrektor, która szczegółowo odpowiadała na pytania dotyczące zarówno oferty opiekuńczo-wychowawczej jak i funkcjonowania placówki. Zarówno dzieci, jak i rodzice, mogli poznać osobiście opiekunki, które zadbają o bezpieczeństwo, rozwój i edukację podopiecznych żłobka.
Cieszymy się, że zorganizowane przez nas wydarzenie, cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za liczny udział. Humory dopisywały, dzieci z każdą minutą czuły się u nas coraz lepiej. Mamy nadzieję, że z równie dużym zapałem i entuzjazmem, będziemy się spotykać codziennie.
Dziękujemy!

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiększanie czcionki
Kontrast strony